KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 15728801
nr 1572 8801
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Collage, "Poesi". Signerad. Pannå, yttermått inklusive ram: 47x37 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:02:53
20/10 21:54:15